Producent opakowań Le-mar

Wytrzymałe worki na kruszywa i kamień - producent LE-MAR

 
 

worki na kamień i kruszywaWytrzymały worek na kruszywo lub kamień to często najbardziej istotny czynnik w dystrybucji tych produktów. Gwarantuje pewność dostaw oraz zadowolenie klienta. Nasza oferta została przygotowana z myślą o klientach indywidualnych oraz hurtowych. Produkujemy specjalizowane worki na kruszywa oraz worki na kamień z folii barierowej PAPE. Folia ta charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością na rozrywanie. Jest to poważnym atutem szczególnie w transporcie i długotrwałym składowaniu materiałów w miejscach nie chronionych przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych (na przykład na otwartej przestrzeni). Ma to znaczenie nie tylko na etapie dystrybucji, ale również dla klienta końcowego. Produkujemy worki o standardowych pojemnościach 10kg i 25kg. Są one najczęściej używanymi w dystrybucji węgla oraz kruszywa do klientów końcowych..

 

Produkcja wytrzymałych worków na kamień i kruszywa

Wieloletnia produkcja worków pozwoliła nam na zdobycie doświadczeń, które umożliwiły jej ciągłe doskonalenie. Nasi klienci w znacznej mierze przyczynili się do podniesienia jakości naszych wyrobów. To dzięki Państwa sugestiom oferowane dzisiaj przez nas worki na kruszywa i worki na kamień są nie tylko produktem ułatwiającym przechowywanie i transport produktu, ale również stanowią wizytówkę firmy i mogą odegrać niemałą rolę w działaniach marketingowych. Nasza oferta obejmuje projekt oraz wykonanie wysokiej jakości nadruku na workach, który obok informacji o zawartości może również być wyróżnikiem Państwa firmy. Wykonujemy projekty takich nadruków na Państwa życzenie lub realizujemy przygotowane przez Państwa projekty. Dzięki sprawdzonej technologii nanoszenia nadruku uzyskujemy interesujący efekt graficzny, ale również niezwykle trwały nadruk. Jest on odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych, w związku z czym długo zachowuje swój pierwotny wygląd (kolor i kontrast). Nasze worki przez długi czas nie odbarwiają się, nie przepuszczają wilgoci oraz nie tracą umieszczonego nadruku. Stanowią doskonały sposób na reklamę firmy i prezentację najważniejszych informacji handlowych bezpośrednio na opakowaniu. Produkowane przez nas worki są dostępne we wielu wariantach kolorystycznych, co może pomóc w wyeksponowaniu Państwa oferty na tle konkurencji.

Jako producent worków na kruszywa i worków na kamień możemy Państwu zaproponować bardzo indywidualne warianty współpracy dostosowane do Państwa preferencji, potrzeb i możliwości. Krótkie terminy realizacji zamówień sprzyjają realizacji cyklicznych dostaw zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

 
Le-Mar |
42-584 Dobieszowice | ul. Kościuszki 74
| tel. 694 690 614 | e-mail: biuro@le-mar.pl