Producent opakowań Le-mar

Nadruki na folii prosto od producenta worków foliowych

Opakowania foliowe często traktowane są przez ich użytkowników jako coś zbędnego, z czego korzystamy na chwilę. Wyobraźmy sobie jednak, że nagle brakuje nam torebek podczas zakupów, różne produkty spożywcze pozostają bez opakowania, nie mamy też worków na śmieci. Bez takich pomocy, codzienne czynności byłyby o wiele trudniejsze. Dlatego warto zwrócić więcej uwagi na foliowe przedmioty, jakie wykorzystywane są na co dzień.

Powierzchnia różnych torebek i przedmiotów wykonanych z folii może być świetną przestrzenią dla reklamy, dlatego warto zainwestować w nadruki na folii.

Nadruki na folii pozwalają na szybką identyfikację produktów z daną firmą, a im częściej widywane na ulicy - tym lepiej. Nadruki na folii zapewniają więc wzrost popularności danej firmy, która identyfikowana jest przez potencjalnych klientów jako popularna, sprawdzona i konkurencyjna. Firma Le-Mar posiada już wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych, tworząc równocześnie nadruki na folii.

Nadruki na folii – postaw na skuteczną reklamę swojej firmy

Firma powstała w 1982 roku, cały czas rozwijając swoją działalność i zyskując kolejnych klientów. Firma stale modernizuje swój park maszyn, co gwarantuje najwyższej jakości opakowania i nadruki na folii. Produkujemy opakowania foliowe dla takich branż jak: piekarnictwo, cukiernictwo,mrożonki, artykuły przemysłowe i budowlane, zaopatruje w swoje produkty szpitale i wiele, wiele innych. Opakowania dopasowane są do wymagań i potrzeb klienta, wykonując worki z różnorodnych materiałów, o różnej trwałości, fakturze, a także z dodatkami, np. w postaci wieszaków.

Nadruki na folii to sposób na świetną reklamę. Codziennie, każdy z nas korzysta z toreb na zakupy, spożywczych opakowań czy też worków na śmieci. Takie nadruki pozwalają na szybką identyfikację produktów z daną firmą. Jak nie trudno się domyślić - im częściej są widywane na ulicy - tym lepiej. Nadruki zapewniają wzrost popularności danej firmy. Nasza firma powstała w 1982 roku, cały czas rozwija swoją działalność a co za tym idzie - pozyskuje coraz to nowszych klientów. Modernizujemy swoje maszyny, dzięki czemu posiadamy gwarancję najwyżej jakości produktów. Produkujemy opakowania foliowe dla takich branż jak: piekarnictwo, cukiernictwo, mrożonki czy artykuły przemysłowe i budowlane.

Le-Mar |
42-584 Dobieszowice | ul. Kościuszki 74
| tel. 694 690 614 | e-mail: biuro@le-mar.pl