Producent opakowań Le-mar

Woreczki i worki foliowe - producent

Opakowania wykonane z tworzyw sztucznych, między innymi torebki, reklamówki czy też różnej wielkości worki wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Ze względu na ich funkcjonalność oraz szerokie zastosowanie są wykorzystywane w różnych branżach. Worki foliowe mogą być użytkowane w przeróżny sposób. Wykonane z atestowanej folii doskonale nadają się do pakowania produktów spożywczych i żywności. Idealnie sprawdzają się również do przechowywania artykułów przemysłowych oraz innych produktów, które mogą być z powodzeniem zapakowane w woreczki foliowe.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych. Do ich wytwarzaniawykorzystujemy wysokogatunkowe surowce, dzięki temu wyprodukowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Jako producent dbamy o to aby woreczki foliowe, reklamówki, torebki oraz inne produkowane przez nas artykuły cechowały się starannością wykonania, oraz ponadprzeciętną trwałością. Naszą specjalnością są również nadruki, w tym wielkoformatowe, które na życzenie Klienta możemy nanieść na wykonane przez nas produkty. Zdobimy nimi także worki foliowe, jak również inne artykuły. Jako producent dajemy gwarancję, że do naszych Klientów trafiają worki foliowe, reklamówki i inne produkty najwyższej jakości, idealnie wpasowujące się w ich potrzeby.

Woreczki foliowe o najwyżej jakości

Nasze woreczki foliowe, torebki oraz pozostałe opakowania z tworzyw sztucznych znajdują szerokie zastosowanie, dlatego muszą cechować się odpowiednią trwałością i starannością wykonania. Najbardziej wytrzymałe worki foliowe są produkowane z polietylenu LDPE, cechującego się bardzo dobrą jakością, odpornością na zniszczenie i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Z tego względu świetnie sprawdzają się do pakowania produktów, które zwykle są przechowywane w trudnych warunkach. Zaopatrujemy przeróżne branże oraz instytucje, dla których jako producent możemy przygotować specjalne oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Nasze woreczki foliowe z nadrukiem nie tylko doskonale służą jako opakowania, ale także stanowią doskonałą formę reklamy. Jako ich producent jesteśmy pewni, że spełniają najwyższe wymagania Klientów i doskonale sprawdzają się podczas użytkowania.

Le-Mar |
42-584 Dobieszowice | ul. Kościuszki 74
| tel. 694 690 614 | e-mail: biuro@le-mar.pl